AVIATOR КАЗИНО ИГРА

Aviator
 • Идеја
  (4.1)
 • Графика
  (4.3)
 • Аудио
  (3.8)
 • Бонус
  (4.5)
Overall
4.2
Sending
User Review
0 (0 votes)

Играј Aviator Бесплатно

Играј во Fullscreen Mode

За да излезете од Fullscreen Mode притиснете “Esc”

Aviator е нов стил на мултиплеер игра која носи голема возбуда и го зголемува адреналинот на секој играч.

Авиатор казино играта е многу едноставна. Играта симулира авион кој полетува. Вие ставате облог пред полетувањето на авионот и самите одлучувате кога ќе го повлечете облогот. Ако го повлечете пред авион да падне, добивате, но ако не го повлечете, ги губите парите. Вредноста на добивката зависи од множителот до моментот на падот на авионот.

Како што претходно спомнавме, бројот на играчи на оваа казино игра секојдневно се зголемува. Според нашето искуство, тоа се должи на нејзината едноставност, висок процент на ROI (поврат на инвестиција) кој изнесува 97%, и можноста за минимален облог од само 0.10 центи.

Опции за обложување на Aviator

Кога ќе ја отворите Aviator казино играта, имате две опции за обложување: мануелна и автоматска. Со мануелната опција, вие ставате облог колку што сакате и сами одлучувате кога да го повлечете. Со автоматската опција, можете однапред да ги поставите параметрите за облог и повлекување. На пример, можете да изберете 100 последователни облози од 10 евра и да одредите на кој множител облогот ќе се повлече автоматски. На тој начин, само гледате и уживате додека заработувате.

Aviator

Софтвер

Aviator казино играта е дело на софтверската компанија Spribe, која постои од 2018 година и се фокусира на креирање едноставни и уникатни казино игри. Aviator е нивната најголема иновација досега. Оваа игра се истакнува по својот уникатен концепт и динамична играчка механика која ги држи играчите ангажирани и возбудени. Играта вклучува едноставен, но возбудлив начин на играње, каде што играчите се обложуваат и следат како авионот полетува, при што облогот се зголемува додека авионот е во воздух.

Достапност на Aviator во онлајн казина

Според нашите тестирања, Aviator казино играта е достапна во онлајн казината на Mozzart, 22Bet и 20Bet, и е достапна за играчите од Македонија. Сите три казина нудат бонус за добредојде, па ако немате сметка, можете да се регистрирате и да добиете дополнителни средства за обложување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*